Multilashes

Cena: 30 zł
 • 3/10
  Efekt - 3/10
 • 3/10
  Trwałość rezultatów - 3/10
 • 2/10
  Jakość opakowania - 2/10
 • 5/10
  Łatwość aplikacji - 5/10
3.3/10

wypisy

OCENA:

Odżywka do rzęs Multilashes to produkt wzmacniający stworzony pod szyldem marki Joanna. Odpowiednie serum dla osób, które mają naturalnie krótkie i cienkie rzęsy z tendencją do wypadania. Sprawdzi się też w przypadku rzęs osłabionych po zabiegach przedłużania i zagęszczania lub długotrwałej chemioterapii.

Serum do rzęs Joanna nie jest przeznaczone do stosowania na brwi.

Joanna Multilashes to skuteczna odżywka do rzęs, ale trzeba przyznać, że daleko jest jej do konkurencyjnych produktów o podobnym przeznaczeniu. Bardzo dobrze wzmacnia rzęsy od cebulek aż do końcówek, dzięki czemu są bardziej elastyczne i błyszczące. Producent obiecuje jednak, że odżywka do rzęs Joanna Multilashes oprócz tego wydłuży i pogrubi rzęsy. Nie u każdego zadziała ona jednak w ten sposób. Jak to możliwe? W przypadku bardzo osłabionych rzęs serum skupia się głównie na ich regeneracji i wzrost jest niezauważalny. Jednak nawet na włoskach w lepszej kondycji nie uzyskamy efektu wow, na którym często nad zależy. To bardzo delikatny produkt pielęgnacyjny, który powinno się stosować raczej dla wsparcia i wzmocnienia osłabionych włosków, aby wyglądały dużo lepiej pod makijażem. Z pewnością Joanna Multilashes nie zagęści i nie podkreśli rzęs aż tak, aby mogła zastąpić maskarę.

Kuracja Multilashes działa ze względu na bimatoprost, czyli substancję stymulującą wzrost rzęs i zapobiegającą ich wypadaniu. Może i jest to ciekawy składnik, ale wielu producentów rezygnuje z niego, ponieważ może powodować dyskomfort w okolicach oczu po aplikacji. Oprócz tej substancji odżywka do rzęs Multilashes zawiera także: proteiny jedwabiu, panthenol oraz kwas hialuronowy, które poprawiają kondycję rzęs.

Serum do rzęs Joanna przeznaczone jest na półroczną kurację. Pierwsze efekty mają pojawiać się około 3 tygodnia regularnego stosowania, ale jest to kwestia bardzo ruchoma. Wszystko zależy od naszej podatności na składniki aktywne oraz tego, czy nakładamy odżywkę prawidłowo. Aplikacja nie jest co prawda trudna, ale wszystko jest możliwe. Przed nałożeniem serum skórę powiek trzeba oczyścić z makijażu, umyć i osuszyć. Następnie cienkim pędzelkiem nałożyć jedną warstwę serum tuż u nasady rzęs górnych rzęs. Uwaga! Nie nadaje się do użycia na dolne rzęsy.

PLUSY:

 • odżywia, nawilża, wzmacnia
 • dla osłabionych rzęs
 • składniki odżywcze
 • łatwa aplikacja

MINUSY:

 • zbyt delikatne działanie
 • długa kuracja