Biotebal rzęsy XXL

Cena: 30 zł
 • 5/10
  Efekt - 5/10
 • 3/10
  Trwałość rezultatów - 3/10
 • 2/10
  Jakość opakowania - 2/10
 • 5/10
  Łatwość aplikacji - 5/10
3.8/10

wypisy

OCENA:

Odżywka do rzęs Biotebal opracowana została z myślą o pielęgnacji rzęs oraz brwi, co samo w sobie jest już dużą zaletą. Sprawdza się w przypadku, kiedy chcemy wzmocnić rzęsy, zapewnić im zdrowie, zregenerować je i podkreślić oko. To produkt odpowiedni nawet w przypadku skóry wrażliwej, łatwo ulegającej podrażnieniom, a także dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Biotebal rzęsy XXL to odżywka do rzęs, której nie można odmówić skuteczności.

Co nie oznacza jednak, że dla każdego będzie odpowiednim kosmetykiem, bo efekty regularnego stosowania uzależnione są od wielu czynników. W teorii ma pobudzać wzrost długich, pięknych i gęstych rzęs. Wzmacniać, pogrubiać i zapewniać odrastanie włosów w miejscach, w którym np. wypadły w nadmiarze. W rzeczywistości tak spektakularne efekty może osiągnąć tylko nieliczna grupa konsumentów. W większości przypadków odżywka do rzęs Biotebal rzęsy XXL sprawdzi się raczej jako kosmetyk wzmacniających, pielęgnujący i przywracający zdrowie. Bardzo rzadko idzie to w parze z widocznym wydłużeniem i zagęszczeniem rzęs. Regularnie stosowana odżywka do rzęs Biotebal może co najwyżej podkreślić naturalny kolor włosków, przyciemnić je nieco, a dzięki temu optycznie zagęścić je na linii rzęs.

Serum Biotebal rzęsy XXL zawiera przebadane i aktywnie działające substancje na wzrost włosków, a wśród nich bimatoprost w maksymalnej z dopuszczanych w kosmetykach dawek. Czy to dobrze, pozostaje do oceny konsumenta. Odżywka do rzęs Biotebal oprócz tego zawiera jeszcze kilka dodatkowych substancji pielęgnacyjnych i łagodzących: biotyna (witamina H), pantenol (prowitamina B5), peptydy, polisacharydy, ekstrakt ze świetlika oraz wyciąg z pestek dyni.

Kuracja Biotebal ma standardową dla tego typu produktów pojemność (3 ml) i ma wystarczać na 6 miesięcy regularnego stosowania. Przez pierwsze 8 tygodni serum należy aplikować na linię rzęs dolnych i górnych codziennie, a po tym czasie zmniejszyć częstotliwość do 2-4 razy w tygodniu. Ważne, aby przed nałożeniem produktu dokładnie oczyścić i osuszyć rzęsy, ułatwiając w ten sposób wnikanie składników odżywczych. Pierwsze efekty mają być zauważalne po 3 tygodniach, a maksymalne po 2 miesiącach. W praktyce bywa naprawdę różnie.

PLUSY:

 • do rzęs i brwi
 • przyciemnia, wzmacnia
 • ekstrakty i witaminy
 • ładne opakowanie

MINUSY:

 • długie oczekiwanie na efekty
 • skomplikowane użycie