Kerabione

Cena: 30 zł
 • 3/10
  Efekt - 3/10
 • 2/10
  Trwałość rezultatów - 2/10
 • 1/10
  Jakość opakowania - 1/10
 • 5/10
  Łatwość aplikacji - 5/10
2.8/10

wypisy

OCENA:

Odżywka do rzęs Kerabione w sieci opisywana jest bardzo często jako serum wzmacniające do rzęs. I w tej nazwie zamyka się clou właściwości tego produktu. To kosmetyk przeznaczony dla osób, których problemem są zniszczone i osłabione rzęsy, wypadające w nadmiarze. Odpowiedni dla skóry wrażliwej i osób noszących szkła kontaktowe. Nadaje się do stosowania także na brwi.

Kerabione bardzo dobrze odżywia i nawilża rzęsy, jak przystało na serum łączące w sobie składniki stymulujące wzrost z tymi pielęgnacyjnymi.

Nie warto jednak oczekiwać efektu sztucznych rzęs, bo po zakończeniu kuracji nadal będziemy musieli stosować maskarę. W poszukiwaniu tak rewelacyjnych efektów musimy sięgnąć po droższe i bardziej luksusowe produkty. Odżywka do rzęs Kerabione działa dobrze jak na swoją cenę. Stosowana regularnie odżywia cebulki włosów i wzmacnia je, a dzięki temu zapobiega nadmiernej utracie rzęs. Lepiej ukorzenione włoski są bardziej miękkie, elastyczne i błyszczące, a także lepiej układają się i rozczesują po pomalowaniu ich maskarą. Mogą wydawać się też bardziej gęste, dlatego że serum do rzęs Kerabione przyciemnia je od nasady po końcówkę. Nie mniej jednak spektakularnego wzrostu i pogrubienia nie uświadczymy, chyba że działanie tej odżywki wzmocnimy np. naturalnym olejem rycynowym wcieranym w skórę powiek po użyciu Kerabione.

Serum do rzęs Kerabione to zgrabne połączenie kilku składników przyspieszających wzrost włosów z substancjami pielęgnacyjnymi. Wśród tych drugich warte wymienienia są m.in. pantenol (prowitamina B5), proteiny pozyskane z pestek dyni, ekstrakt ze świetlika lekarskiego, a także odpowiadająca za nawilżenie gliceryna.

Kuracja Kerabione trwa jedynie 3 miesiące, czyli o połowę mniej niż zazwyczaj. To dziwne, tym bardziej że odżywka jest dwukrotnie większa niż te najpopularniejsze – ma aż 5 ml pojemności. Należy stosować ją codziennie, malując górną i dolną powiekę na linii rzęs tak, jakby robiło się kreskę eyelinerem. Z tą różnicą, że serum jest bezbarwne i natychmiastowo się wchłania, nie pozostawiając po sobie śladu. Czas pojawienia się pierwszych efektów to teoretycznie 3 tygodnie, ale w praktyce zależy od indywidualnej podatności na składniki aktywne produktu.

PLUSY:

 • do rzęs i brwi
 • przyciemnia, wzmacnia
 • ekstrakty i witaminy
  ładne opakowanie

MINUSY:

 • efekty po kilku tygodniach
 • słaba wydajność
 • nie u wszystkich działa